kwie.11

Jakie wybrać konto bankowe?

dodano: 11 kwietnia 2017 przez tooomash


akie jest najlepsze konto bankowe internetowe? A może lepiej iść do banku i tam bezpośrednio założyć tanie konto bankowe?

 

Być może lepiej jest stworzyć swój własny ranking kont bankowych, a nie opierać się na rankingach, subiektywnych, prezentowanych na portalach internetowych? Wybór należy tylko do Ciebie, podobnie jak ocena banku.

 

Aby wybrać tanie i odpowiednie konto osobiste nie należy kierować się opinią zamieszczoną w prasie, reklamą czy w internecie. Musisz wiedzieć jakie konto bankowe potrzebujesz. Porównanie ofert bankowych jest najważniejszym elementem w wybieraniu banku.

 

W jakim banku konto

 

Jakie zatem wybrać konto osobiste? Może sprawdź zatem darmowe rachunki? Jest ich bardzo mało, ale wciąż znajdziemy takie oferty, za których prowadzenie i obsługę nie zapłacisz miesięcznej opłaty. Możesz wypłacać z bankomatu za 0 zł, robić darmowe przelewy krajowe i nie płacisz za użytkowanie karty bankomatowej.

 

Ale żeby wiedzieć czy faktycznie jest to bezpłatne konto, bez żadnych warunków, najlepiej jest sprawdzić regulamin dotyczący kont bankowych oraz tabelę opłat dotyczącą danego konta. Poza zwykłym kontem bankowym, korzystając z porównywarki kont bankowych investpuls.pl, może sprawdzić dodatkowo, jakie jest konto walutowe w euro, dolarach, frankach szwajcarskich i funtach.

 

Najlepsze konta bankowe

 

Rachunek bankowy można założyć w internecie, wypełniając wniosek online, telefonicznie i w oddziale banku.

 

Jak założyć konto bankowe?

 

Wystarczy przygotować dowód osobisty i wypełnić formularz. Zajmuje to kilka minut, niezależnie czy zakładamy konto walutowe, konto z premią czy bezpłatne konto osobiste.

 

Darmowe konta bankowe są popularne, ale nie mają one, aż takiej funkcjonalności jak konta płatne, ale z wieloma dodatkowymi elementami, np. zwrot za zakupy, zakładanie lokat bankowych przez internet czy możliwości korzystania z ofert promocyjnych w sklepach. Konto bankowe powinno być dopasowane przede wszystkim do naszych potrzeb.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy