listopad30

Kredyt - czy można wybrać odpowiedni?

dodano: 30 listopada 2011 przez tooomash


Kredyt, lokata... Mnogość ofert, jak w wielkim centrum handlowym! A gdyby tak, wszystko umieścić w jednym miejscu... Podajesz co Ciebie interesuje, w jakiej wysokości i na jak długo... Gotowe! Wybierasz to, co najlepsze dla Ciebie!

W dzisiejszych dynamicznych czasach, gdy jesteśmy zarzucani każdego dnia, reklamami dotyczącymi produktów finansowych, trudno jest wybrać ten jeden, najwłaściwszy dla nas. Czy kiedykolwiek musiałaś (musiałeś) dokonać wyboru, dotyczącego złożenia wniosku o kredyt bądź dokoać wyboru najkorzystniejszej lokaty? Przypuszczam, że tak. Przypomnij sobie to żmudne przeglądanie ofert banków, udostępnianych na ich witrynach, wysłuchiwanie opinii znajomych, który bank jest najlepszy ("bo my mamy tam kredyt"). I ten czas zmarnowany, aby znaleźć tę jedną interesującą Ciebie ofertę. Ok. Kiedy został załatwiony jeden bank, czas na kolejny, później następny i następny... W końcu masz już tego dość i wybierasz z 4-5 przejrzanych propozycji, tę jedną, Twoim zdaniem najkorzystniejszą... Oczywiście nie masz już czasu i chęci poszukiwać innych banków i ponownie spędzać kilkanaście (kilkadziesiąt!) minut na kolejnych witrynach. Czas to pieniądz!

Dlatego ciekawym rozwiązaniem jest porównywanie produktów finansowych w jednym miejscu, na jednej witrynie. Udostępniona na stronie InvestPuls porównywarka finansowa to narzędzie, które służy do wyszukania najlepszych produktów bankowych, ubezpieczeń oraz funduszy inwestycyjnych. Co najważniejsze! Nie jest to kolejny portal finansowy z szeregiem informacji prasowych, niepotrzebnych danych i wyskakujących co chwilę okienek reklamowych. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać, porównać i kupić najlepsze kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe czy konta bankowe. Kalkulator zdolności kredytowej podpowie Tobie, na jaki kredyt możesz sobie aktualnie pozwolić. Liczą się tylko konkretne odpowiedzi na pytania typu: jaki kredyt, czy lokata bankowa jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Jaką masz zdolność kredytową? Kiedy znajdziesz to czego szukasz, pomyśl wówczas o tym, ile cennego czasu zaoszczędziłaś, a może ważniejsze, ile pieniędzy zostanie w Twoim portfelu wybierając z wielu oferowanych produktów, ten jeden, najwłaściwszy dla Ciebie i Twojej Rodziny! Wypróbuj porównywarkę kredytową dla każdego!
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy